Fenix Search

FENIX PRACUJE DIGITÁLNĚ – náborová sdílená platforma navržená pro zákazníky a kandidáty

Výsledky Assessment Centra a videoprezentace kandidáta společně s jeho životopisem ještě před 1. kolem pohovoru ve vaší firmě? A to vše „online“ v přehledné a sdílené náborové platformě s vašimi kolegy odkudkoliv na světě a zdarma? Ano, je to možné…

Jsem moc ráda, že po pár měsících odlaďování vám mohu představit nový koncept digitalizovaného náboru. Díky cloudové platformě přístupné z webového rozhraní a jakéhokoliv zařízení, může FENIX se zákazníky a kandidáty sdílet náborové procesy a komunikovat v reálním čase.

Náborová platforma je samozřejmou součástí FENIX náborových služeb, žádné poplatky navíc.

Platforma umožňuje již k 1. pohovoru do vaší firmy pozvat kandidáty, kteří splňují všechny vaše požadavky. Nejen tvrdé dovednosti jako vzdělání a praxe, ale také osobnostní předpoklady. Ještě před pozváním kandidáta na 1. pohovor máte totiž v ruce výsledky osobnostního Assesment centra a kandidátovu videoprezentaci. 1. kola pohovorů už tak nemusí být jen „pokus-omyl“, ale už tady se můžete potkat s nejlepšími kandidáty.

Vzhledem k tomu, že doménou FENIX SEARCH je obsazování TOP manažerských, vysoce specializovaných a těžce obsaditelných pozic, mám potřebu zmínit, že tato platforma je „jen“ online nástroj pro usnadnění procesu náboru. Základem kvalitně odvedené práce FENIX SEARCH jsou stále znalosti zdrojů a nástrojů pro vyhledání vhodných kandidátů na správných místech, pochopení potřeb firmy a neodmyslitelně také osobní pohovory s kandidáty. Bez kvalitní osobní invence FENIX by online platforma byla jen pustým neefektivním nástrojem.

CO PLATFORMA UMOŽŇUJE?

CO JE MOŽNÉ V PLATFORMĚ SDÍLET A JAKÉ INFORMACE TAM NAJDETE?

                                

 

 

 

 

 

 

 

 

JAKÝ JE PŘÍNOS PRO ZÁKAZNÍKA?

Těším se, až nám nám tento nový nástroj usnadní a zefektivní naši dosavadní komunikaci a současně ušetří čas i námahu. Pokud máte zájem o nezávaznou ukázku platformy, neváhejte mě kontaktovat.

Děkuji a budu se těšit na spolupráci s vámi. Lucie Sedláčková

logo
ikona ikona ikona
© 2024 Fenix Search | SLOVNÍK | ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR) | tvorba admiva