Fenix Search

FENIX SEARCH představuje: outsourcing a outplacement pro firmy

Spolupráce založená na důvěře a vysoké profesionalitě je předurčena k úspěchu. Za tím si budu vždy pevně stát. S Pavlínou jsme se poznaly před šesti lety jako zástupkyně konkurenčních firem. Dnes za sebou máme řadu společných HR projektů. Pavlína je specialistkou na outsourcing HR služeb, outplacement a další aktivity z oblasti interního HR. Mojí doménou je Executive Search. Každá umíme něco jiného, pojí nás však zásady. Obě hrajeme fér, zákazník a kvalita jsou pro nás na prvním místě. 

Vlastní HR nebo raději outsourcing? 

Outsourcing personalisty znamená, že si firma pronajme zkušeného HR specialistu, který pokryje potřebnou personální agendu. Zda se jedná o spolupráci krátkodobou nebo dlouhodobou, jednorázovou či opakovanou, pravidelnou nebo nárazovou, u nás záleží čistě na potřebách našich klientů. 

Vždy se přizpůsobíme tomu, aby služba vyhovovala vašim potřebám a zároveň vás nezatěžovala v době, kdy ji nebudete využívat. 

Výhody outsourcingu personalisty 

V našem podání funguje HR specialista pod hlavičkou vaší firmy. Pro externí subjekty je personalista “váš” člověk. Navíc obohatíme vaše prostředí o zkušenosti a znalosti z trhu práce, z jiných firem. Službu jsme schopni poskytovat v místě vaší firmy, dálkově nebo kombinovanou formou. 

Schází vám aktuálně spolehlivá síla v personálním oddělení? Vsaďte na naše zkušenosti. Nezávazné poptání cenové nabídky vás stojí pouze chvíli času. A pokud se dohodneme, můžete si být jisti, že se vám investice vrátí. 

Mám zájem o outsourcing

Outplacement: proč a k čemu  

Propouštění nemá vliv jen na počet zaměstnanců a nižší výkon firmy. Působí negativně na celkovou atmosféru a náladu uvnitř společnosti. A také ovlivňuje veřejný obraz firmy. 

Úkolem outplacementu je provést zaměstnance procesem propouštění a zvýšit jejich šance na získání nové práce. 

Mimo to je také signálem pro obchodní partnery a celou veřejnost – nemůžete dál lidem dávat práci, ale snažíte se jim pomoci, jak jen můžete. 

V základním rozsahu naše služba zahrnuje níže vyjmenované činnosti. V souhrnu představují účinnou pomoc, od které se může zaměstnanec při hledání nové práce odrazit. 

Službu nabízíme také rozšířenou o nadstandardní aktivity. Služba je obsáhlejší a tudíž nákladnější, s objemem poskytovaných aktivit se však zvyšují zaměstnanci šance na brzký úspěch. 

Rozsah služby, časový rozsah i cenovou nabídku vždy připravujeme na míru společnosti. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Jsme experty se zkušenostmi z lokálního pracovního trhu. Poskytneme vašim zaměstnancům tu nejlepší možnou péči a pomoc. 

Mám zájem o outplacement

Ing. Pavlína Coufalová
Vystudovala VUT Fakultu podnikatelskou, obor Ekonomika a řízení podniku. S HR má více než 20 let zkušeností. Pracovala jako manažerka i na samostatných pozicích. Dnes působí jako HR specialistka na volné noze. Zajišťuje komplexní firemní pracovněprávní agendu po celou dobu trvání pracovního poměru zaměstnanců. Včetně nastavení personální administrativy, legislativy, personálních procesů a strategie. 

 

 

 

 

logo
ikona ikona ikona
© 2024 Fenix Search | SLOVNÍK | ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR) | tvorba admiva