Fenix Search

Nový obchodní název a rebranding FENIX

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

od založení personální agentury FENIX uplynulo již 8 let. Za tuto dobu se firma na trhu etablovala a neustále vyvíjí. Vzhledem k tomuto vývoji již název FENIX PERSONAL s.r.o. nebyl dostačující. Zatímco v předešlých letech se firma věnovala náboru pracovních pozic na všech úrovních, včetně dělnických, dnes je zaměřena na poskytování služby Executive Search – obsazování manažerských, specializovaných a těžce obsaditelných pracovních pozic především v průmyslu. Proto tedy nově název FENIX SEARCH s.r.o.

Změny ve FENIX SEARCH

Rozhodla jsem se tak zúročit své zkušenosti a znalosti v náboru a současně odvětví průmyslu. Ráda budu firmám přinášet neotřelé a úspěšné náborové řešení v podobě unikátních kandidátů. Často tam, kde jiní vidí problém. Lidem otevírat nové příležitosti k profesnímu a osobnímu růstu ta, aby se jim práce stala naplněním.

V souvislosti s těmito změnami došlo k redukci počtu zaměstnanců firmy a veškerá činnost bude vykonávaná mnou.

A aby byla kancelář dostupnější pro kandidáty i obchodní partnery, působí FENIX SEARCH s.r.o. nyní na nové adrese: Tuřanka 1222/115, 627 00 Brno, Green Building (7. patro).

 

A co dál?

Ostatní údaje společnosti (sídlo, IČ, DIČ) zůstávají beze změny. Změna obchodního názvu společnosti nemá žádný vliv na práva a závazky, které má naše společnost vůči svým obchodním partnerům, ani na jejich práva a závazky vůči naší společnosti. Na již uzavřených smlouvách se nic nemění. Veškerá nová korespondence, objednávky, faktury, uzavírání nových smluv či změny smluv stávajících, jakož i veškerá další jednání vedená mezi naší společností a Vámi však musí být realizovány pod novým obchodním názvem.

Tyto a další informace najdete na nových web stránkách: www.fenixsearch.com

Děkuji za vaši dosavadní přízeň a těším se na další spolupráci.

Lucie Sedláčková, majitelka/Search Expert

 

 

 

 

 

logo
ikona ikona ikona
© 2024 Fenix Search | SLOVNÍK | ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR) | tvorba admiva