Fenix Search

FENIX firmám – SLEVA NA VYHLEDÁNÍ KANDIDÁTŮ, ZDARMA INTERIM MANAGEMENT KONZULTACE

O aktuální situaci s covidem-19 vyšlo a denně vychází mnoho článků a příspěvků, budu tedy šetřit poučkami a rovnou k věci :o) Rozhodla jsem se také přispět svým dílem a pomoci firmám. A to zvýhodněnou nabídkou služeb a služeb mých odborných partnerů. Věřím, že následující možnosti vám případně pomohou překonat nástrahy záludného coronaviru s větší lehkostí.

  1. Sleva na služby Executive Search
  2. Zdarma konzultace interim/krizového manažera a zajištění jeho služeb
  3. Sleva na zprostředkování pracovníků všech pozic – dělnické, admin, technické ad.
  4. Outsourcing HR služeb ve vaší firmě za zvýhodněnou cenu

 

1) SLEVA NA SLUŽBY EXECUTIVE SEARCH

Tímto krokem chci vyjít vstříc firmám, které aktuálně nebo urgentně potřebují vyhledat manažera nebo specialistu, ale cena za služby se jim, vzhledem k situaci, zdá být příliš vysoká.

Zvýhodněné podmínky znamenají sníženou výši záloh při podpisu smlouvy o zprostředkování a při tzv. shortlistu. Sleva na celkovou výši ceny za zprostředkování je 15%. Bližší informace na dotaz.

ZDARMA je součástí služby: konzultace, analýza situace a pracovního místa, psychologické a odborné testování kandidátů.

Po dobu trvání výběrového řízení na vyhledání vhodného kandidát jsem schopna pomoci zajistit vhodného Interim/krizového manažera, který dočasně a odborně zajistí agendu a běh procesů. Tedy do doby, než nastoupí vyhledaný kandidát na hlavní pracovní poměr.

 

2) ZDARMA KONZULTACE A ZAJIŠTĚNÍ KRIZOVÉHO/INTERIM MANAŽERA

Pravděpodobně (ale přejme si, aby ne…) bude potřeba ve firmách co nejdříve nastavit model nouzového fungování během trvání nepříznivého stavu a zároveň začít vytvářet plány pro fungování/obnovu firmy po návratu k normálním podmínkám. Doporučuji vám 2 ověřené společnosti, které po dobu nouzového stavu poskytují zvýhodněné služby. Obě jsou členy Asociace interim managementu. V případě potřeby je kontaktujte přímo.

www.skotakconsulting.cz

Nabízí zcela BEZPLATNĚ pomoc v on-line režimu, 24 hodin denně, včetně víkendů v následujících oblastech:

 

www.neuran.cz

Poskytne ZDARMA konzultaci a doporučení v oblasti kvality, výroby, logistiky a nákupu. Podle potřeby také komplexní poradenství a realizaci aktivit (již zpoplatněno) v situacích např.:

 

3) SLEVA NA VYHLEDÁNÍ PRACOVNÍKŮ NA VŠECHY TYPY POZIC

Náboru pracovníků na různé druhy pracovních pozic se věnuji již více jak 15 let. Přestože se v poslední době věnuji zprostředkování manažerů a specialistů, ráda nyní firmám pomohu s obsazením jakékoliv pracovní pozice napříč firmou (výjimkou jsou manažeři, top manažeři a specialisté, jejich vyhledávání je předmětem služby Executive Search).

Sleva z běžné ceny za zprostředkování pracovníka na dotaz.

 

4) OUTSOURCING HR AKTIVIT

Pro případ, že budete potřebovat zastoupit nepřítomnou/ého personalistku/tu, má zkušená kolegyně – specialistka pro interní HR agendu může rychle „naskočit“ a podat Vám okamžitou pomocnou ruku formou on-line konzultace nebo osobně u vás ve firmě.  Převezme zodpovědnost za nábor, on-boarding, personální administrativu, propouštění zaměstnanců  a další HR aktivity.  Potřebujete-li řešit tuto situaci, neváhejte mě kontaktovat.

Zvýhodněná cena služby na dotaz.

V případě většího objemu poptávaných pozic pro vás připravíme individuální nabídku.

 

Přeji vám mnoho sil a jen dobrá rozhodnutí!

S úctou

Lucie Sedláčková

 

logo
ikona ikona ikona
© 2024 Fenix Search | SLOVNÍK | ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR) | tvorba admiva